מגלשת מים מתנפחת- הפתרון המרענן לקיץ

החופש הגדול הגיע. חם? משעמם? עם מתנפחי מים יוכלו ילדכם להעביר שעות ארוכות של הנאה, כי, בילוי עם חברים ובעיקר להתקרר קצת מהחום המעיק.
לגלוש, להתרענן, ליהנות עם מתקני מים מתפחים
הקיץ הישראלי אינו פשוט. החום מעיק, הלחות גבוהה ובילויים שאינם בתוך חלל ממוזג עלולים להיות מעיקים ומעייפים. אם בכל זאת אתם רוצים שהילדים ייהנו מבילוי באוויר הפתוח ולא יסבלו מהחום, הפתרון המושלם הוא מתקני מים מתנפחים. הכוונה היא למתקנים מתנפחים שכולם מכירים, אולם משולבים מים. זהו פתרון קל, אפקטיבי ונעים לימות הקיץ, שכל ילד, קטן כגדול, ייהנה ממנו.
מגוון אפשרויות לכל גיל
ניתן לבחור מתנפחי מים מעיצובים שונים ובגדלים שונים, החל ממגלשות מים לקטנטנים ועד למתנפחים מאתגרים יותר לבני נוער. כשמדובר בפתרונות להתרעננות, לבילוי מהנה בימות הקיץ, אין מגבלת גיל וכולם רוצים להיות שותפים לחגיגה. ניתן למקם את המתקן בחצר הבית, בגינה הציבורית בגינה פרטית ובכל מקום שמתאים לכם. ניתן לקיים מסיבת בוקר עם החברים, או אפילו, אם אתם מארחים מבוגרים בביתכם ורוצים להעסיק את הילדים, מתקנים אלו הם הפתרון האידיאלי עבורכם, בו כולם יוצאים מרוצים.
בטיחות מגלשות מים מתנפות
חשוב לוודא שמתנפחי המים עומדים בכל התקנים והסטנדרטים לבטיחות ולהזמין אותם רק מחברה מוכרת ובעלת מוניטין בתחום.
לילדים קטנים ניתן להזמין ממגלשת מים מתנפחת, שמותאמת לגודלם ולגילם, ומשלבת מגלשה עם מים. זוהי דרך מצוינת להירטב ולהתרענן בימים החמים ואם מיקמתם את המגלשה בגינת הבית, תהנו מתעסוקה לילדים מבלי לצאת מהבית, על כל יתרונותיו, ויחד עם זאת להשגיח על הילדים.
זה יכול להיות פתרון נהדר לקייטנת הורים -  כאשר קבוצת הורים שומרת בסבב על הילדים וחוסכת בעלויות קייטנה פרטית. את המגלשה פשוט מעבירים בין ההורים ומספקים לילדים שעות רבות של הנאה -  הם לא צריכים יותר מזה! ובכלל, כשמדובר בגיל הצעיר, הפעילות הזו תבטיח לכם שנת צהריים מתוקה של הקטנטנים, אחרי שיוציאו הרבה אנרגיה במתקנים.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}