מטבחי עץ לבנים לשעות של משחק מהנה

 
 הילד שלכם מתעניין בתוכניות בישול ובהכנת אוכל? באתר המוביל של קפיץ קפוץ תיהנו ממבחר עשיר, איכותי ותקני של סוגי מטבח לבנים, אותם תוכלו להזמין אונליין עבור מחירים כדאיים במיוחד. יש לנו מבחר מטבחי עץ לבנים, מאושרים על יד מכון התקנים הישראלי, שיעניקו לילדכם שעות בלתי נדלות של משחק לבד או בחברותא.

 
גם בנים אוהבים לשחק במטבח
 
פעם חשבו שבנים לא יכולים לשחק עם בובות מכיוון שזה משחק נשי שמתאים רק לבנות. דבר דומה נאמר גם לגבי משחקי מטבחים. בימינו תפיסה זו כבר אינה רווחת ואנשי חינוך והורים מבינים שבנים לא חייבים לשחק רק בכדורגל, וגם משחק במטבח יכול לעניין אותם. ומי יודע, אולי בעתיד הם גם יהפכו לשפים גדולים?
 
התפיסה הופכת ליותר מקובלת גם בשל מערכות יחסים הרבה יותר שוויוניות שהילדים סופגים בבית, עם אבות שבהחלט נכנסים למטבח, שוטפים כלים ומבשלים מעולה. את מערכות היחסים והפעילות הביתית העכשווית הילדים מחקים במשחקי המטבח שלהם.

 
הכישורים שמשחק מטבח מפתח
 
מטבחי משחק לבנים ולבנות מספקים רגעים מהנים שתורמים רבות להתפתחות הילד. המטבח מעניק לילד מרחב משחק מעניין ומרתק, שמפעיל את הדמיון והיצירה, בו הוא יכול לשחק לבד, עם אחים או חברים. עם חברים המשחק במטבח מפתח כישורים חברתיים רבים, עם יכולת ליצור אינטראקציה, לגלם תפקידים, לשתף פעולה אחד עם השני ולהתמודד עם סיטואציות שונות. במשחק אישי המטבח משפר מוטוריקה עדינה וגסה, מפתח את הדמיון, מספק מענה לרצון להיות כמו הגדולים,, וכן הוא מעניק לילד כישורי חיים מגוונים, כמו יכולת להתמודד עם משימות מורכבות וממושכות - הכנת אוכל, הגשה, ניקיון המטבח ועוד.

 
בחירת מטבח לבנים
 
בכדי להעניק לילדכם מטבח מתאים לבנים ישנם מספר פרטים שכדאי לשים לב אליהם. קודם כל חשוב לבחור במטבח ניטראלי באופיו, שאינו מאופיין בפרטי בנות מובהקים כמו גוונים של ורוד, לבבות, מדבקות של בנות וכדומה.  הדבר נדרש גם אם יש לכם מספר ילדים בבית, בנים ובנות, עבורם יש  לבחור מטבח שיתאים לכולם. כמו כן חשוב לבחור במטבח המתאים לגיל הילד ועדיף להשקיע במטבח שהילד יכול לגדול עימו וישמש אותו לעוד מספר שנים קדימה.

 
למה יש עוד לשים לב
 
מלבד התאמה לבנים, בבחירת משחק מטבח ישנם עוד מספר פרטים שכדאי לשים לב אליהם, שיבטיחו את איכות המשחק המתקבל. בתור התחלה מומלץ לבחור במטבח איכותי עשוי מעץ אמיתי ולא מפלסטיק, שהינו גם יותר עמיד וגם יותר מרשים ויפה. בנוסף יש לבחור במטבח מתאים במידותיו למקום בו הוא מיועד לעמוד. כמו כן יש לבחון את תכולת המטבח המסופק ועם אילו פריטים הוא מגיע, אם יש בו למשל כלי מטבח, סירים, צלחות, סינרים, ארונות, כיור, תנור אפייה, מיקרוגל, כיריים וכדומה. ולבסוף, כמובן שיש לבחור מטבח איכותי  בעלות מתאימה למסגרת התקציב שלכם.

 
מטבחי עץ איכותיים לילדים
 
באתר שלנו תיהנו ממבחר עשיר ואיכותי של מטבחי משחק לבנים ובנות. מדובר במטבחים עמידים, יפים, מאובזרים ואיכותיים, המאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי, עשויים מעץ אמיתי. הם מוצעים בשלל דגמים, מידות וצבעים, עם רמות גבוהות של ביצוע וגימור, ועם שימת לב לכל פרט במשחק, מצבע הארונות לסוג חיפוי הקירות. כל זאת מוביל למטבחים מעוצבים כה יפים עד שהם מהווים אלמנט דקורטיבי המשדרג את חזות חדר הילדים ומוסיף לו הרבה צבע ועניין. זהו מטבח שבו ילדים ימצאו עניין לאורך השנים, מפעוטות ועד גיל בית ספר, עם משחק שופע דמיון ויצירה המפתח כישורים רבים בהתאם לגילו של הילד.

 
למשל תוכלו להזמין מאתנו מטבח עץ לבן עם מקרר, בר מים, מכונת כביסה וכיריים שעושים צלילים. כמו כן תוכלו לבחור במטבח צבעוני מעץ עם תנור, כיריים, מיקרוגל, ארון אחסון וכיור עם ברז ושמונה כלי מטבח שונים, או לבחור במטבח כפרי הכולל ארונית, מדפים, תנור, מגרות, כיריים, ברז, כיור, מתקן לנייר סופג וכלי מטבח.
 
להזמנת מטבח עץ לבנים ישירות דרך האתר של קפיץ קפוץ לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}