מתנפחים גדולים למכירה – האם כדאי ואילו לבחור?

איך עושים בחירה נכונה של מתקנים מתנפחים למכירה? האם מתנפחים למכירה בזול, הם פחות מומלצים? למה לרכוש דווקא מתקן מתנפח גדול?
 

מתקנים מתנפחים הם תמיד כיף, אבל דווקא מתנפחים גדולים, הם אלו שמרגשים את הילדים באמת. כמעט כל ההורים מכירים את האור שנדלק במבט של הילד/ה מול מתקן מתנפח גדול ומרשים, כזה שמזמין את הילדים להיכנס לעולם שלם שכולו דמיון וכיף. לא חייבים להסתפק בג'ימבורי או לחכות למסיבת יום ההולדת הבאה. כיום, יש מתקנים מתנפחים גדולים למכירה, שמאפשרים לילדים ליהנות מהאטרקציה גם בחצר הביתית.

 

image alt
image alt
image alt

למה דווקא מתנפחים גדולים?

מתנפחים גדולים למכירה לחצר הביתית, הם בעלי מספר יתרונות לעומת מתנפחים קטנים יותר:

 
  • לחוויה של שבירת שגרה ודמיון: בגלל גודלם הפיזי של הילדים שלנו, עבורם המתקנים הגדולים נראים כעולם שלם. מזווית ראייה של ילד/ה, המתקן הוא תפאורה של המרחב כולו ולכן המשחק במתנפחים הגדולים הוא חוויה מרגשת מאוד ומלאה בדמיון.

  • למשחק בין אחים: מתנפחים גדולים מתאימים לילדים בגילאים שונים, כך שכל הילדים בבית יכולים ליהנות מהמתקן, מפעוטות ועד גיל בית ספר.

  • לאורך שנים: מתנפחים גדולים יכולים ללוות את הילדים למשך כמה שנים. בניגוד למתקנים קטנים, שיוצאים משימוש כשהילדים מעט גדלים, המתנפחים הגדולים יתאימו לתקופה ארוכה.

  • לפעילות גופנית: מתקנים מתנפחים גדולים, "יריצו" את הילדים למרחקים ארוכים יותר ויגרמו להם לקפוץ, לטפס ואפילו לשחות. פעילות גופנית היא מאוד מומלצת ובריאה לילדים ומסייעת להם לסגל אורח חיים ספורטיבי.

  • לימי הולדת: מתנפחים גדולים מתאימים מאוד למסיבות יום הולדת. המתקנים משמשים לפעילות כיפית ואטרקטיבית כך שאין צורך "לשבור את הראש" לגבי הפעלה ליום ההולדת.

לאירוח: מתנפחים גדולים ישמחו מאוד את החברים של הילדים כשהם מגיעים להתארח. אגב, גם כשמארחים מבוגרים או בני משפחה שמגיעים עם ילדים, המתנפחים הגדולים יעסיקו את הילדים לאורך זמן.

 

האם כדאי לקנות מתנפחים למכירה בזול, או להשקיע במתנפחים יקרים יותר?

לא תמיד המתנפחים היקרים הם הטובים ביותר. לפעמים, המחיר היקר נובע משרשרת אספקה לא יעילה, כשהמשווק של המתנפחים איננו היצרן. כך המתנפחים מתייקרים אך אין זה אומר שהאיכות שלהם טובה יותר. עם זאת, מחיר זול מאוד יכול לעתים גם להצביע על איכות ירודה. לכן, בכל הנוגע למתנפחים למכירה, כדאי לבחון לפני הכל את האיכות: יש לבדוק את הבד ולהעדיף מתנפחים מבד עבה וצפוף יותר, עם תפרים איכותיים יותר. נתונים אלה יעניקו למתנפחים חיים ארוכים יותר. אחת הדרכים לדעת האם המתנפחים הם איכותיים, היא תקופת האחריות. אם אין על המתנפחים אחריות, או שתקופת האחריות היא קצרה עד ממוצעת, כנראה שלא מדובר במתנפחים איכותיים במיוחד.

אם תקופת האחריות היא מעל הממוצע (מעל 3 חודשים), בעיקר בכל הנוגע לתפרים, כנראה מדובר במתנפחים איכותיים, גם אם מחירם זול. כאמור, כאשר שרשרת האספקה יעילה והיצרן הוא גם המשווק, המחיר של המתקן המתנפח יכול להיות נמוך יותר גם אם הוא איכותי.

 

לסיכום, כמה טיפים לרכישת מתקנים מתנפחים:

  1. מתקנים מתנפחים גדולים הם בעלי יתרונות של חוויה ותעסוקה עבור הילדים. המתנפחים הגדולים יתאימו לילדים בגילאים שונים, יהיו שימושיים למסיבות יום הולדת ויסייעו להגביר את הפעילות הגופנית של הילדים.

  2. מתקנים מתנפחים בזול, יכולים להיות איכותיים, בעיקר אם היצרן הוא גם המשווק (מה שמאפשר לייעל את שרשרת האספקה ולהוריד מחירים, מבלי לפגוע באיכות).

  3. כדאי לרכוש מתקנים מתנפחים עם בד עבה וצפוף ותפרים איכותיים. אם תקופת האחריות היא מעל הממוצע (מעל שלושה חודשים), כנראה מדובר במתנפחים איכותיים, גם אם הם לא היקרים ביותר.

x

#{title}

#{text}

#{price}