מתנפחים לקניה

כל אירוע או מסיבה שאנו עורכים עבור אחד מהילדים שלנו הוא מהנה וכיפי אך על מנת לייצר התלהבות וריגוש אמיתי מהאירוע ולתת לילדים לצאת עם חיוך רחב מאוזן לאוזן יש צורך להציע אטרקציה שתיצור את אפקט הWOW ותגרום לילדים להתרגש ולרצות שהזמן יעצור מלכת. אחת מהאפשרויות הטובות לשדרוג כל אירוע ילדים היא רכישת מתקנים מתנפחים אשר יהפכו כל אירוע לחוויה. אז האם לקנות מתקן מתנפח או להשכיר? כמה זה בכלל עולה ומה חשוב לדעת? זאת ועוד במאמר הבא..
 
 
 

למה בכלל לרכוש מתנפחים ולא להשכיר ?

 
כל ילד אוהב מתקנים מתנפחים ולכם יש את האפשרות לשמח את ילדיכם בעזרת אטרקציה מהנה אשר נמצאת באופן קבוע בחצר הבית ולאפשר להם ליהנות ממתקן מתנפח פשוט לתפעול,קל ונוח אשר יעניק לילדיכם הרבה שמחה. בנוסף לכך,במידה ויש לכם בבית חצר גדולה ואתם נוהגים לחגוג לילדים את היום הולדת בבית תוכלו להשתמש במתנפח שרכשתם כאטרקציה המרכזית ביום הולדת ובכך לחסוך את הכסף הכרוך בהשכרת מתנפחים לכל אירוע בודד,שהרי ב3-4 פעמים שהשכרתם מתנפח יכלתם לבצע רכישה חד פעמית של מתקן בטוח ומהנה משלכם,מה גם שהמתנפח קל מאוד לקיפול ברגע שמנתקים את המפוח והאוויר משתחרר ניתן לקפל את המתקן ולהכניס אותו למחסן או להניחו בצד החצר וככה הוא לא תופס מקום כשלא צריך
 
 

כמה עולה לרכוש מתקן מתנפח ?

 

המחירים של קניית מתקן מתנפח לבית משתנה בהתאם לגודל המתקן,השדרוגים שלו(מגלשות מים וכו'),ורמת המקצועיות שלו. ישנם מתנפחים קטנים שניתן לרכוש גם ב- 2000₪ וישנם  מתנפחי קפיצה מקצועיים שיכולים לנוע במחירים של בין 5500₪ ל 7000₪ .

 
 

מתקנים לקניה זה רק בקפיץ קפוץ

 
 
אצלנו בקפיץ קפוץ תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של מתנפחים למכירה אשר כולם מיוצרים על ידי המותג העולמי הטוב בעולם "הפיהופ".המתקנים שלנו ידידותיים מאוד למשתמש,עומדים בתווי תקן בטיחותיים מחמירים ביותר וקלים מאוד לתפעול ושימוש.
תנאי שימוש באתר "קפיץ קפוץ" 
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד. 

קדימון 
אתר "קפיץ קפוץ" (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר לממכר צעצועים  ייצוגי עבור "קפיץ קפוץ" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. 

השימוש באתר זה הינו לצורך רכישה מקוונת של מוצרי האתר בלבד.
הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת דיוור מהאתר, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאי התקנון ותנאי השימוש האלה.
ההרשמה כמנוי ו/או לקוח מזדמן  מיועדת ומותרת לגילאי 18  ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.
אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
כל רכישה מקוונת דרך האתר הינה כהצהרת המנוי/ הלקוח המזדמן כי הינו מסכים לתנאי רכישה, לסכום, לשיטת התשלום ולפרק זמן אספקת המוצר.הנהלת האתר רשאית לבצע חיובים, להשעות חיובים, להעביר ו/או להסב חיובים וזאת בכפוף ל רכישה מקוונת אשר נעשית בשיטת "on-line".
בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. 

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את התקנון ותנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. 

מדיניות החזרת המוצר שנרכש באתר "קפיץ קפוץ"
החזרת המוצר אפשרית רק במידה והמוצר יוחזר במצבו המקורי מבלי שנפתחה אריזתו ולא נעשה בו כל שימוש, בקיזוז עלות המשלוח מהחנות אל הלקוח.
היה ובוצע שימוש במתקן ולא עברו יותר מ 14 ימים רשאית הנהלת "קפיץ קפוץ" לרכוש בחזרה את המוצר מהלקוח בקיזוז דמי משלוח ו50% מסך הפריט. לדוגמא: הפריט עלה ללקוח 1,000 שקלים, הלקוח עשה בו שימוש לא יותר מ 14 יום מיום רכישת הפריט, רשאית הנהלת קפיץ קפוץ לרכוש את המוצר מהלקוח בעלות של 500 שקלים ובקיזוז דמי המשלוח.


קניין רוחני 
האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "קפיץ קפוץ" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "קפיץ קפוץ". 
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש. 

תוכן האתר 
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. 
קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. 
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "קפיץ קפוץ" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים. 


ניהול משתמשים ומבקרים באתר 

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. 
כל פניה להנהלת האתר תהא בדרך של שליחת מייל ישירות להנהלה, או לחילופין למחלקת שירות הלקוחות בטלפון:04-6221858 
בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות כמו כן רשאית הנהלת האתר וללא הודעה מראש לפעול להפסקה כל מבצע אשר העלתה היא וזאת ללא כפיפות לפרק זמן מסוים וללא הודעה מראש.


צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "קפיץ קפוץ". 

גילוי נאות 
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. 

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר. 

איזור שיפוט 
על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.
בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.
דינו של תקנון זה  הוא כחוזה  לכל ודבר ועניין ועת הסכמת הלקוח דינו כי הינו הסכים להתקשר בהסכם זה מול הנהלת האתר. חוק החוזים (חלק כללי), תשל"ג-1973

אחריות
לחברת גבדור בע"מ המפעילה את אתר קפיץ קפוץ, אין ולא תהיה שום אחריות לנזקים פיזיים, נפשיים וכל נזק אחר ללקוחות אשר רוכשים את המוצרים בחנות של קפיץ קפוץ.

x

#{title}

#{text}

#{price}