מתנפחים לקניה

כל אירוע או מסיבה שאנו עורכים עבור אחד מהילדים שלנו הוא מהנה וכיפי אך על מנת לייצר התלהבות וריגוש אמיתי מהאירוע ולתת לילדים לצאת עם חיוך רחב מאוזן לאוזן יש צורך להציע אטרקציה שתיצור את אפקט הWOW ותגרום לילדים להתרגש ולרצות שהזמן יעצור מלכת. אחת מהאפשרויות הטובות לשדרוג כל אירוע ילדים היא רכישת מתקנים מתנפחים אשר יהפכו כל אירוע לחוויה. אז האם לקנות מתקן מתנפח או להשכיר? כמה זה בכלל עולה ומה חשוב לדעת? זאת ועוד במאמר הבא..
 
 
 

למה בכלל לרכוש מתנפחים ולא להשכיר ?

 
כל ילד אוהב מתקנים מתנפחים ולכם יש את האפשרות לשמח את ילדיכם בעזרת אטרקציה מהנה אשר נמצאת באופן קבוע בחצר הבית ולאפשר להם ליהנות ממתקן מתנפח פשוט לתפעול,קל ונוח אשר יעניק לילדיכם הרבה שמחה. בנוסף לכך,במידה ויש לכם בבית חצר גדולה ואתם נוהגים לחגוג לילדים את היום הולדת בבית תוכלו להשתמש במתנפח שרכשתם כאטרקציה המרכזית ביום הולדת ובכך לחסוך את הכסף הכרוך בהשכרת מתנפחים לכל אירוע בודד,שהרי ב3-4 פעמים שהשכרתם מתנפח יכלתם לבצע רכישה חד פעמית של מתקן בטוח ומהנה משלכם,מה גם שהמתנפח קל מאוד לקיפול ברגע שמנתקים את המפוח והאוויר משתחרר ניתן לקפל את המתקן ולהכניס אותו למחסן או להניחו בצד החצר וככה הוא לא תופס מקום כשלא צריך
 
 

כמה עולה לרכוש מתקן מתנפח ?

 

המחירים של קניית מתקן מתנפח לבית משתנה בהתאם לגודל המתקן,השדרוגים שלו(מגלשות מים וכו'),ורמת המקצועיות שלו. ישנם מתנפחים קטנים שניתן לרכוש גם ב- 2000₪ וישנם  מתנפחי קפיצה מקצועיים שיכולים לנוע במחירים של בין 5500₪ ל 7000₪ .

 
 

מתקנים לקניה זה רק בקפיץ קפוץ

 
 
אצלנו בקפיץ קפוץ תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של מתנפחים למכירה אשר כולם מיוצרים על ידי המותג העולמי הטוב בעולם "הפיהופ".המתקנים שלנו ידידותיים מאוד למשתמש,עומדים בתווי תקן בטיחותיים מחמירים ביותר וקלים מאוד לתפעול ושימוש.
x

#{title}

#{text}

#{price}