מתקנים מתנפחים - עולם של כיף

 
 

 אין ילד שלא אוהב מתקנים מתנפחים. הם קופצניים,הם מזמינים ויש אותם בעיצובים צבעוניים ומיוחדים.

גם בעידן הטכנולוגי,שהילדים יודעים כבר מגיל שנתיים מה זה יוטיוב,קשה למצוא תחליף לחוויה מהנה

כמו מתנפחים עבור הילדים שלנו,אולי זה השילוב של מתקן קופצני והשתוללות,אולי זה הכיף בלמתוח את קצה גבול היכולת בקפיצה,אך אין ספק שילדים נמשכים למתקנים כמו מגנט. 

מתנפחים לכל סוגי האירועים

 

מתנפחים הם כבר מזמן לא רק אטרקציה משעשעת עבור ילדים אלא היום ישנם מתנפחים אשר

משמשים לפעילויות ספורט בימי גיבוש,מתנפחים אתגריים המתאימים גם למבוגרים,מתקני מים לפעילויות רטובות במיוחד ועוד מגוון שימושים שהופכים את המתקנים לגורם משמעותי שיכול לשדרג כל אירוע.

 

על מנת ליהנות מהמתנפח באופן מושלם חשוב לדעת להתאים אותו לסוג האירוע והמיקום.ישנם מתנפחים המתאימים לילדים עד גיל 6 והם בדרך כלל קטנים וצנועים יותר וישנם מתקנים המתאימים גם לבני נוער  ומבוגרים שבדרך כלל אלו מתקנים גדולים ומאסיביים יותר. 

מתנפחים : להשכיר או לקנות

 

רבים תוהים על השאלה האם לרכוש מתנפח לבית או להשכיר באופן חד פעמי והאמת היא לשאלה הזאת אין תשובה אחת חד משמעתית בגלל שהיא שהתשובה יכולה להשתנות בהתאם למספר משתנים.

לדוגמא,אם יש לכם חצר גדולה שיכולה לאכלס מתקן מתנפח ויש לכם ילדים בבית אז יש פה התלבטות אך אם אתם גרים בבית משותף כנראה שמראש לא תחשבו לרכוש מתנפח. בגדול,אם יש לכם ילדים

קטנים וחצר מגניבה,ובא לכם להסב להם אושר רב אנו ממליצים לכם לקנות מתנפח באופן חד פעמי ובכך לחסוך בעלויות של השכרה.

 

סיכום

 

מתנפחים מסבים לילדים אושר רב,ובזמן שלילדים שלנו טוב גם לנו טוב וזה לא משנה אם אנו בוחרים להשכיר מתנפח או לקנות חשוב מאוד שנבחר פעילויות אשר גורמות לילדים לצאת מהטכנולוגיה והמסך הקטן לכמה רגעים ולעשות מה שילדים באמת אוהבים וצריכים לעשות וזה ליהנות מהעולם האמיתי.
 

המאמר בשיתוף : שוונג - אטרקציות לאירועים

x

#{title}

#{text}

#{price}