מתקנים מתנפחים לחצר – איזה לבחור ולמה בכלל כדאי?

למה מתקנים מתנפחים לחצר הם הפריט האולטימטיבי לכל בית עם חצר וילדים? האם לקנות מתנפחים זולים? יקרים? על מה לשים דגש בבחירת מתנפחים לחצר?

אם יש לך ילדים צעירים וגם חצר בבית, מתנפחים לחצר הם תוספת מעולה לחיים. מתקן מתנפח לחצר הוא פריט בעל יתרונות רבים להורים ולילדים, ואנחנו כאן כדי לספר עליהם:

 

מתנפח לחצר מבטיח ילדים פעילים

כמה נמאס לך לראות שוב ושוב את הילדים מול המסכים? כמה פעמים חשבת שזה הזמן לקחת אותם למגרש או לגן שעשועים, וזה שוב לא הסתדר? כמה משחקי חצר קנית לילדים והם פשוט הפסיקו לעניין אותם אחרי שעות בודדות? מתקנים מתנפחים לחצר שלך הם פתרון מעולה לכל הבעיות המטרידות האלה. מתקנים מתנפחים, מפעילים ילדים וגורמים להם לקפוץ, להתרוצץ ולטפס, להפעיל את שרירי הגוף ולהמריץ את מחזור הדם. כולנו רוצים לגדל ילדים פעילים עם הרגלי תנועה, אבל רובנו עסוקים ומתקשים ליזום זאת לעתים קרובות מספיק. מתנפחים מזמינים ילדים לפעילות גופנית, הם סוחפים את הילדים ועוזרים להם לשכוח מהמסך. לכן, זוהי דרך מצוינת להפעיל את הילדים לאורך זמן, גם כהורים עסוקים.

 

מתנפחים לחצר הם משחקים חברתיים

אחת הבעיות בהתמכרות למסכים, היא העובדה שזוהי פעילות מבודדת. מאחורי המסך הילדים נמצאים לבד ולא מתרגלים כישורי חברה ושיתוף פעולה. באופן טבעי, ילדים בנויים כדי לשחק ביחד ולהתפתח תוך כדי משחק שיתופי. אלא שלא תמיד קל למשוך אותם לפעילות חברתית וילדים רבים מעדיפים להישאר לבד מול מסך או אפילו מול ספר או עבודות יצירה.

משפחות רבות מוצאות שחצר הבית שוממת ולא משמשת את הילדים כלל. איך גורמים לילדים להיזכר בחצר, לצאת אל האוויר הצח, להזמין חבר/ה או אח/ות ולשחק ביחד? מתנפחים לחצר הם הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. המתקנים המתנפחים הם גדולים, מרשימים ואטרקטיביים, ואין כמעט ילד או ילדה שיוותרו על משחק במתקן מתנפח, אפילו כשיש מסכים בסביבה. המשחק המשותף במתקן המתנפח מאפשר לילדים לעבור חוויות משותפות עם חברים או אחים, בחצר הבית.

 

מתקנים מתנפחים לחצר – השקעה משתלמת

אז לא, אנחנו לא ממליצים לקנות דווקא מתנפח זול לחצר, אבל גם לא את היקר ביותר. מה שחשוב במתקן מתנפח (במיוחד בחצר) זו האיכות והעמידות. כדאי לחפש מתנפחים שעשויים בד עבה וצפוף יותר מהממוצע, עם אחריות ארוכה יותר מהממוצע. יש בהחלט מתנפחים זולים יחסית, שהינם איכותיים יותר ממתנפחים יקרים.

 

הדגש העיקרי בנושא המחיר, הוא שמתנפח לחצר הוא השקעה משתלמת. בניגוד למשחקים שמעניינים את הילדים רק לשעות בודדות (אם בכלל), מתנפחים לחצר הם בדרך כלל משחקים שילדים חושקים בהם ומתלהבים מהם מכל הלב. מתקנים מתנפחים מספקים לילדים תעסוקה והזדמנות לפרוק אנרגיות כשההורים משוחחים או שותים קפה לצידם וגם מעניק להם בילוי אטרקטיבי כשמגיעים אליהם חברים.

 

מתקנים רטובים לחצר הם בילוי קיצי מושלם

בקיץ הלוהט, ילדים אוהבי לשחק במים וכל יום שלא נרטבנו בו, מרגיש כמו יום מבוזבז. מתנפחי מים לחצר, עם מגלשות מים ובריכות, יאפשרו לילדים משחקי מים מרגשים, גם בימים שבהם נשארים בבית. כשיש בחצר מתקני מים מתנפחים, לא תמיד חייבים להגיע לים או לבריכה בשביל בילוי רטוב וכיפי.


לסיכום, מתקנים מתנפחים לחצר הם דרך מצוינת להחזיר חיים לחצר הבית השוממת. הם הופכים את הילדים לפעילים יותר, מנתקים אותם מהמסכים ומפתחים התנהגות חברתית. בנוסף, מתקנים מתנפחים בחצר הם גם הקלה להורים עסוקים. בקיץ, מתנפחי מים הם פתרון מעולה לילדים ולהורים, בעיקר לימים שבהם לא הולכים לים או לבריכה.
image alt
image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}